نماینده انحصاری برترین برندهای جهانی در ایران

آریانام نهاده با هدف ایجاد یک مرجع کشاورزی در تغذیه گیاهی و حفاظت از محیط زیست متولد شده است. برای آریانام نهاده، زمین مزرعه پهناوری است با شرایط اقلیمی – کشاورزی متفاوت که هدف آن تامین غذا برای جمعیت روزافزون جهان می باشد. تعهد حرفه ای ما در آریانام نهاده، همکاری برای پایداری و حفظ این جهان است.

امروزه تامین غذا یکی از عمده ترین دغدغه های بشر به شمار می رود. همین امر باعث شده تا دیدگاههای تخصصی و تجاری در سرتاسر دنیا به صورت یکپارچه به خدمت جامعه کشاورزی درآیند. آریانام نهاده به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه جهانی مفتخر است تا ضمن تامین نهاده های کشاورزی، با استفاده کاربردی از دانش روز دنیا در جهت پیشبرد این صنعت، حضوری فعال داشته باشد.

آریانام نهاده به عنوان نماینده انحصاری برترین برندهای جهان در ایران، تامین بهترین انواع نهاده های کشاورزی، ارائه فرمولاسیون های جدید روز دنیا، مشاوره های فنی و تخصصی، مهندسی فروش و جلب رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. دیدگاه اعضاء آریانام نهاده یک نگرش علمی- تجاری حاصل از تجربیات و فعالیت های آنها در صنف کشاورزی به مدت بیش از یک دهه است.

از آنجا که تحقیقات و توسعه (R&D) یک معیار ارزیابی رشد و توسعه کسب و کار در اکثر سازمان ها به شمار می رود، آریانام نهاده با شعار نگاهی نو به فردا، بر آن است تا با تکیه بر دانش روز دنیا و آگاهی مطلوب از فاکتورهای تجاری بخش کشاورزی رسالت خویش را در برابر جامعه کشاورزی و محیط زیست به بهترین شکل به انجام برساند.